Nowa hala do produkcji chemikaliów w Lublinie- ostateczna decyzja należy do Urzędu Miasta

2021-02-05
Nowa hala do produkcji chemikaliów w Lublinie- ostateczna decyzja należy do Urzędu Miasta

Spółka „Centrum Metal Odczynniki Chemiczne-Midas Investment” zgłosiła plany budowy nowej hali do produkcji chemikaliów przy zakładzie działającym w dzielnicy Zadębie na ulicy Metalurgicznej. W nowej hali produkowane miałyby być związki kobaltu i molibdenu. Plan budowy hali musi zatwierdzić Ratusz, wydając decyzję środowiskową. -informuje JARTOM Real Estate. 

Spółka zamierza rozbudować dotychczas działający zakład o kolejne linie do produkcji związków chemicznych. Ostateczna decyzja należy do miejskiego Wydziału Ochrony Środowiska, który podejmie ją, biorąc pod uwagę wszelkie zastrzeżenia dotyczące planowanej inwestycji.

Zakład działający przy ulicy Metalurgicznej zajmuje się produkcją oraz konfekcjonowaniem substancji chemicznych, takich jak środki ochrony roślin, produkty biobójcze, czy sole kwasów. Planowana inwestycja zakłada budowę lekkiej hali produkcyjnej o długości 100 m i szerokości 18 m. Inwestor zapewnia, że rozbudowa zakładu i związana z nią planowana produkcja jest w pełni bezpieczna i nie będzie uciążliwa dla okolicznych budynków mieszkalnych. Firma twierdzi, że instalacja nie będzie głośna oraz będzie spełniała wszelkie wymogi środowiskowe. JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU