Nowa hala dla producenta ręcznych narzędzi budowlanych Kubala Sp. z o.o. Gdzie została wybudowana?

Jeden z liderów na rynku ręcznych narzędzi budowlanych Kubala Sp. z o.o. wybudował nowy zakład produkcyjny wraz z zapleczem magazynowym. Obiekt znajduje się w Goleszowie w woj. śląskim i już wkrótce rozpocznie działalność produkcyjną. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala produkcyjno-magazynowa dla producenta narzędzi budowlanych

Nowa inwestycja to element długoterminowej strategii rozwoju firmy, która koncentruje się na zwiększeniu produkcji oraz ekspansji na nowe rynki zbytu. Obecnie produkty Kubala sprzedawane są zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku. Nowy zakład w Goleszowie, ze względu na to, że dysponować będzie ogromnymi mocami produkcyjnymi, będzie w stanie znacząco zwiększyć roczną produkcję firmy. Łączna powierzchnia nowo wybudowanej hali wynosi aż 6,5 tys. mkw. Efektywność produkcyjną oraz wysoką jakoś produkowanych narzędzi gwarantować będzie nowoczesny park maszynowy, oraz inteligentny system kontroli.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane