Nowa fabryka wózków widłowych w Kołbaskowie - Kion Group AG zainwestowało aż 80 mln euro

2021-07-26
Nowa fabryka wózków widłowych w Kołbaskowie - Kion Group AG zainwestowało aż 80 mln euro

W Kołbaskowie koło Szczecina otwarto nowoczesną fabrykę wózków przemysłowych firmy Kion Group AG. Inwestycja w nowy obiekt oraz zaplecze technologiczne pozwoli na zwiększenie mocy przerobowych, oraz wzrost efektywności produkcji. - informuje JARTOM Real Estate.

Ambitne plany inwestycyjne producenta wózków widłowych 

Kion Group AG to spółka specjalizująca się w produkcji wózków widłowych. W związku z rozwojem działalności firma zainwestowała 80 milionów euro w nowoczesny zakład produkcyjny w Kołbaskowie koło Szczecina. W fabryce produkowane będą wszystkie wózki z segmentu marek Kion. Dodatkowo od przyszłego roku w nowym zakładzie ruszy produkcja serii produktów, które do tej pory wytwarzane były wyłącznie w Xiamen w Chinach. To nie koniec planów inwestycyjnych firmy - w razie potrzeby obiekt może zostać powiększony o kolejne 20 tys. mkw. Co więcej, producent planuje zwiększyć zatrudnienie o 400 nowych pracowników do końca 2023 roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU