Nowa fabryka pomp ciepła zastąpi zakład Volvo Buses

Wrocławska fabryka Volvo Buses wkrótce zakończy swoją działalność. Wiadomo już, że proces jej wygaszania potrwa do końca tego roku, natomiast później obiekt zostanie przejęty przez spółkę Aira, która uruchomi tam zakład produkujący pompy ciepła – informuje JARTOM Real Estate.

Zakład produkcyjny rozpocznie działalność w przyszłym roku

Wiadomo już, że inwestycja będzie warta kilkaset milionów. Moce wytwórcze zostaną dostosowane do zapotrzebowania, a produkcja będzie systematycznie wzrastać. Głównym celem firmy jest wytwarzanie w fabryce 500 tysięcy urządzeń rocznie. Rozpoczęto już rekrutację na liczne stanowiska, co stanowi sporą szansę dla personelu Volvo Buses. Aira nie kryje, że chciałaby przejąć część zatrudnionej tam kadry, co byłoby korzystne dla obu stron i pozwoliło na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Są to bowiem wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, bardzo cenni na rynku pracy. Biorąc pod uwagę rosnącą popularność pomp ciepła, wiele wskazuje na to, że urządzenia powstające w zakładzie będą cieszyć się sporym zainteresowaniem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane