Nowa fabryka firmy Przemo

2021-04-06
Nowa fabryka firmy Przemo

Firma Przemo, prężnie rozwijając się producent opakowań PET, buduje nową fabrykę w Radoszkowie Drugim, znajdującym się w gminie Książ Wielkopolski.- informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny park maszynowy

Firma Przemo działa na polskim rynku od 2005 roku, kiedy to rozpoczęła produkcję butelek plastikowych do chemii gospodarczej. Ciągły rozwój firmy sprawił, że portfolio produkowanych wyrobów znacznie się powiększyło i obecnie firma produkuje również opakowania PET dla branży spożywczej, do chemii samochodowej, budowlanej, czy basenowej. Firma odpowiada na potrzeby klientów, gdyż szybko i elastycznie realizuje zlecenia według indywidualnych projektów. Nowa hala produkcyjna to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na produkty Przemo. Hala o powierzchni 1,4 tys. mkw powstanie na terenie należącym do firmy Przemo, tuż obok jej głównej siedziby. Inwestycja zakłada również budowę części biurowej i przewiązki, która będzie łączyć nową halę z dotychczas działającym obiektem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU