Nowa fabryka czipów powstanie w Polsce na obrzeżach Gdańska

Nowa inwestycja w województwie pomorskim. To tam, a konkretniej w Gdańsku, powstanie nowoczesna fabryka półprzewodników. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane. - informuje JARTOM Real Estate

Budowa zakładu półprzewodników w Gdańsku

Nowy zakład produkujący półprzewodniki wybudowany zostanie na liczącej 400 ha działce niedaleko węzła Rusocin przy autostradzie A1. W tych okolicach powstaje również Park Przemysłowy Semicon. Na razie informacje na temat inwestycji są poufne i nie wiadomo kto wybuduje zakład. Mówi się o firmach z Korei, Japonii oraz Tajwanu. Projekt będzie realizowany przy wsparciu regionalnej inicjatywy Invest in Pomerania. To nie pierwsza tego typu inwestycja w naszym kraju oraz tej części Europy. Niedawno ogłoszono budowę fabryki Intela w Polsce, a także fabryki czipów tajwańskiego TSMC w Dreźnie w Niemczech.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane