Nowa fabryka WB Electronics w Skarżysku-Kamiennej. Co będzie tam produkowane?

Duża inwestycja związana z przemysłem obronnym. W Skarżysku-Kamiennej otwarto nowoczesną fabrykę struktur kompozytowych i sterowniczych dla bezzałogowców. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie nowej fabryki

Inwestor, czyli WB Electronics, to lider w przemyśle obronnym, działający głównie w obszarze elektroniki i informatyki wojskowej. Wsparcie i technologie przekazywane przez producenta miały duży wpływ na wygląd Sił Zbrojnych RP w ostatnich latach.
W grudniu ubiegłego roku WB Electronics otworzył nową fabrykę. Znajduje się ona w Skarżysku-Kamiennej, a na jej terenie pracuje obecnie około 50 osób. To jednak nie koniec. WB Electronics planuje docelowo zatrudnić łącznie aż 500 osób do pracy w zakładzie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane