Nowa fabryka Viessmann powstanie w miejscu dawnego lotniska

2022-07-12
Nowa fabryka Viessmann powstanie w miejscu dawnego lotniska

Viessmann przygotowuje się do budowy nowej fabryki wartej kilkadziesiąt milionów złotych. Na teren pod realizację inwestycji wybrano działkę w Legnicy o powierzchni 17 hektarów, w której posiadanie firma weszła w zeszłym roku – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa kolejnej fabryki zwiększy moce produkcyjne

Nowy obiekt pozwoli marce zwiększyć moce wytwórcze sześciokrotnie, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i generowaniem wyższych zysków. Przedsięwzięcie bez wątpienia będzie również sporym impulsem dla lokalnej gospodarki, gdyż w obiekcie będzie można znaleźć zatrudnienie. Fabryka posłuży do produkowania pomp ciepła oraz elementów wchodzących w ich skład. Warto podkreślić, że będzie cztery razy większa niż ta, którą wybudowano w Legnicy dwadzieścia lat temu. Viessmann to jeden z międzynarodowych liderów wśród producentów systemów przemysłowych i grzewczych, który jest obecny na rynku od ponad stu lat, umiejętnie łącząc tradycję, doświadczenie oraz innowacyjne technologie. Śmiało można więc stwierdzić, że to nie ostatnia inwestycja tego rodzaju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU