Nowa fabryka PsiBufet w Zabrzu

PsiBufet, polska marka oferująca świeże jedzenie dla psów, dynamicznie rozwija swoją działalność na rynku europejskim. Wraz z brytyjską firmą Butternut Box postanowiła zainwestować w Zabrzu, gdzie powstanie nowa fabryka marki PsiBufet. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka PsiBufet w Zabrzu

Świeże jedzenie dla psów to nowość na polskim rynku. Tego typu produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a popyt na nie nieustannie rośnie. Polska marka PsiBufet, ze względu na doskonałą sprzedaż na rodzimym oraz europejskim rynku, zdecydowała się na otwarcie kolejnej fabryki. Wiemy, że powstanie ona w Zabrzu. Nowa fabryka umożliwi zadbanie o rosnący popyt na świeże posiłki dla psów z Niemiec i innych krajów kontynentalnej Europy. Dzięki bliskości autostrad A1 i A4 zakład w Zabrzu będzie mógł szybko dostarczać produkty do klientów w Polsce i za granicą. Nowa fabryka marki PsiBufet i Butternut Box powstanie w CTPark Zabrze, który należy do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To obszar, który zapewnia korzystne warunki inwestycyjne, a atrakcyjna lokalizacja w Górnym Śląsku przyciąga wysoko wykwalifikowanych pracowników. Powierzchnia nowego zakładu wyniesie prawie 40 tys. mkw, a zatrudnienie znajdzie tam kilkaset osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki naszemu zaangażowaniu, zdecydowaniu i posiadaniu wieloletnich relacji na rynku magazynowym wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki oferty na najem lub zakup hali. Możesz liczyć na JARTOM Real Estate.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane