Nowa fabryka Borg Warner otwarta. Co to oznacza dla lokalnej gospodarki?

2022-10-25
Nowa fabryka Borg Warner otwarta. Co to oznacza dla lokalnej gospodarki?

Oficjalnie oddano do użytku fabrykę należącą do Borg Warner, która została wybudowana w Jasionce. Tempo realizacji tej inwestycji imponuje, gdyż od rozpoczęcia pierwszych prac, które miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku, do zamontowania linii produkcyjnych minęło zaledwie siedem miesięcy, a do oficjalnego otwarcia – trzynaście – informuje JARTOM Real Estate.

Co będzie powstawać w zakładzie produkcyjnym w Jasionce?

Obiekt dysponuje halą produkcyjną o powierzchni sięgającej 10 000 m2. Pozwoli ona na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zamówienia realizowane będą szybciej, a to przełoży się na generowanie wyższych zysków. W zakładzie powstawać będą moduły paliwowe oraz pochłaniacze par paliwa. Jego budowa to ważny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż zatrudnienie w placówce znalazło już 350 osób, a na zainteresowanych podjęciem tam pracy czeka jeszcze 200 etatów. Warto podkreślić, że Borg Warner, amerykański koncern funkcjonujący w branży paliwowej, zamierza kontynuować strategię dynamicznego rozwoju. Jego przedstawiciele oficjalnie zapowiadają, że w czerwcu przyszłego roku powstanie kolejna linia produkcyjna.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe. 


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU