Nowa fabryka Borg Warner otwarta. Co to oznacza dla lokalnej gospodarki?

Oficjalnie oddano do użytku fabrykę należącą do Borg Warner, która została wybudowana w Jasionce. Tempo realizacji tej inwestycji imponuje, gdyż od rozpoczęcia pierwszych prac, które miało miejsce w sierpniu ubiegłego roku, do zamontowania linii produkcyjnych minęło zaledwie siedem miesięcy, a do oficjalnego otwarcia – trzynaście – informuje JARTOM Real Estate.

Co będzie powstawać w zakładzie produkcyjnym w Jasionce?

Obiekt dysponuje halą produkcyjną o powierzchni sięgającej 10 000 m2. Pozwoli ona na zwiększenie mocy wytwórczych i usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zamówienia realizowane będą szybciej, a to przełoży się na generowanie wyższych zysków. W zakładzie powstawać będą moduły paliwowe oraz pochłaniacze par paliwa. Jego budowa to ważny impuls dla lokalnej gospodarki, gdyż zatrudnienie w placówce znalazło już 350 osób, a na zainteresowanych podjęciem tam pracy czeka jeszcze 200 etatów. Warto podkreślić, że Borg Warner, amerykański koncern funkcjonujący w branży paliwowej, zamierza kontynuować strategię dynamicznego rozwoju. Jego przedstawiciele oficjalnie zapowiadają, że w czerwcu przyszłego roku powstanie kolejna linia produkcyjna.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe. 


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane