Nowa, duża inwestycja w Kędzierzynie – Koźlu. Spółka EKO – OKNA wybuduje tam zakład produkcyjny

2022-02-02
Nowa, duża inwestycja w Kędzierzynie – Koźlu. Spółka EKO – OKNA wybuduje tam zakład produkcyjny

Spółka EKO – OKNA intensywnie przygotowuje się do realizacji dużej inwestycji, która polegać będzie na wybudowaniu fabryki zlokalizowanej w Kędzierzynie – Koźlu. Poczyniono już pierwszy, ważny krok, którym jest zakupienie prawa użytkowania wieczystego gruntów należących do obszaru Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – informuje JARTOM Real Estate. 

Powstanie nowej fabryki ważnym impulsem dla lokalnego rynku pracy

Na mocy przeprowadzonego przetargu firma weszła w posiadanie terenów o powierzchni wynoszącej niemal 33 ha. Fakt, że znajdują się one w lokalizacji, która cieszy się zainteresowaniem przedsiębiorców z pewnością zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. To tam zostanie wybudowana fabryka, która umożliwi dalszy rozwój i sukcesywny podbój rynku. Koszt tego przedsięwzięcia wyceniono na około 400 milionów złotych. Co istotne, będzie to ważny impuls dla lokalnego rynku pracy oraz gospodarki, co cieszy władze Kędzierzyna – Koźla. W obiekcie zatrudnienie znajdzie bowiem 500 osób. Nie bez znaczenia jest również fakt, że EKO – OKNA to jeden z liderów wśród producentów drzwi, okien, bram oraz rolet. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU