Nowa Huta Przyszłości – tereny pod budowę fabryk i innych obiektów inwestycyjnych cieszą się dużym zainteresowaniem

Nabiera tempa realizowanie projektu Nowa Huta Przyszłości w ramach którego przygotowywane są grunty pod inwestycje w postaci budowy zakładów produkcyjnych i magazynów. Z przewidzianych 750 ha do tej pory skomercjalizowano już niemal 10 ha, na których znajdują się trzy kompleksy nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa magazynów i fabryk impulsem dla lokalnego rynku pracy

Największy obiekt został nabyty przez słynną firmę kosmetyczną, którą jest Bielenda. Marka planuje uruchomić tam fabrykę wraz z zapleczem magazynowym oraz częścią laboratoryjną. Nie wiadomo jednak kiedy ruszą prace związane z tym przedsięwzięciem. Na lokalizację swojej inwestycji położone nieopodal tereny wybrał również lokalny przedsiębiorca, który specjalizuje się w rozwiązaniach telemetrycznych przeznaczonych dla branży transportowej. Zainteresowanie gruntami wyraziły także następujące firmy: 7R, Fideltronik oraz Farmona. Już teraz można więc stwierdzić, że prawdopodobna jest budowa kolejnego zakładu produkcyjnego, centrum rozwojowego lub kompleksu magazynowego. Niezależnie od tego, co to będzie, jedno jest pewne – stanie się to ważnym impulsem dla małopolskiego rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane