Nova Poszta Polska z kolejnymi placówkami na terenie naszego kraju

Nova Poszta Polska kontynuuje dynamiczną ekspansję na polskim rynku i planuje otworzenie kolejnych kilkudziesięciu placówek. W rezultacie już w czerwcu ich liczba wyniesie 50 i będą funkcjonowały w takich miastach, jak między innymi: Gdańsk, Warszawa, Kraków, Opole czy Poznań – informuje JARTOM Real Estate. 

Kolejne placówki pocztowe ważne z punktu widzenia międzynarodowej logistyki

Firma zajmuje się obsługą przesyłek nadawanych zarówno przez osoby prywatne, jak i przez firmy. Pozwala to na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Z usług tego operatora korzystają również Polacy. Warto podkreślić, że podobną działalność prowadzi także Ukrposzta. Ta intensywnie walczy o zyskanie kolejnych klientów poprzez obniżenie wysokości stawek spedycyjnych obowiązujących w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Łotwa, Estonia i Litwa. Głównym celem przedsiębiorstwa jest zmniejszenie kosztów przesyłek wędrujących do państw, w których obecnie przebywa najwięcej Ukraińców. Czy takie uatrakcyjnienie oferty okaże się wystarczające do tego, by z sukcesem poszerzać swoje rynkowe wpływy?  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane