Notino z nowym magazynem w MDC2 Park Łódź South

Firma Notino zdecydowała się na wynajęcie nowoczesnej powierzchni sięgającej 28 575 m2, która znajduje się w MDC2 Park Łódź South. Do swojej dyspozycji otrzyma budynek w pełni dopasowany do indywidualnych wymagań, w którym będzie można magazynować różnego rodzaju produkty i dokonywać ich dystrybucji – informuje JARTOM Real Estate. 

Przyjazny środowisku magazyn w centralnej części kraju

Ta inwestycja pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych oraz optymalizację pracy. Nie da się ukryć, że miejsce sprzyja rozwijaniu biznesu. MDC2 Park Łódź South to nowoczesny kompleks, w którym wdrożono szereg rozwiązań przyjaznych środowisku naturalnemu oraz najemcom. System retencji wody deszczowej, dostosowanie dachu do montażu paneli fotowoltaicznych, a także oświetlenie LED pozwolą na generowanie sporych oszczędności związanych z kosztami eksploatacji. Kompleks uzyskał certyfikat BREEAM New Construction na poziomie Excellent. Notino, największy sklep internetowy z kosmetykami i perfumami w Europie, będzie więc mógł działać w znakomitej klasy magazynie położonym w centralnej części kraju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane