Nordkapp Business Complex ma nowego najemcę. Kto nim jest?

Firma esco Polska wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w Nordkapp Business Complex. To nowoczesny kompleks, który oferuje wysokiej klasy moduły dostosowane do potrzeb rynku – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny i biura w stolicy 

Siedziba przedsiębiorstwa, podobnie jak Nordkapp Business Complex, znajduje się w Warszawie. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zagwarantuje bezproblemowy dojazd dla pracowników i biznesowych partnerów. W pierwszym kwartale tego roku marka otrzyma do swojej dyspozycji magazyn o wielkości 994 m2 i przestronne biuro wraz z zapleczem socjalnym o powierzchni 520 m2. Dzięki temu firma będzie mogła składować i konfekcjonować produkty oraz efektywnie realizować zlecenia. Kompleks znajduje się w dzielnicy Białołęka, a od centrum miasta dzieli go zaledwie 15 minut. Nieopodal znajdują się węzły komunikacyjne A2 i S8, a także przystanki komunikacji publicznej. Wszystko to sprawia, że można czerpać korzyści z płynnego i dobrze zoptymalizowanego transportu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane