No Limit przedłuża umowę najmu w parku logistycznym Tristar Grodzisk

2021-05-27
No Limit przedłuża umowę najmu w parku logistycznym Tristar Grodzisk

Firma No Limit zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowej w parku logistycznym Tristar Grodzisk.- informuje JARTOM Real Estate.

Umowa na 5 tys. mkw powierzchni magazynowej

Centrum przemysłowo-logistyczne Tristar Grodzisk cieszy się dużą popularnością wśród klientów zainteresowanych ofertą najmu powierzchni magazynowych. Oferta Tristar łączy w sobie korzystną cenę, wysoką jakość budynków klasy A oraz atrakcyjną lokalizację. Firma No Limit, działająca w sektorze e-commerce, biorąc pod uwagę wymienione zalety obiektu, zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu hali o powierzchni 5 tys. mkw. Tristar Grodzisk to wybudowany w 2016 roku obiekt, który znajduje się w pobliżu miejscowości Radonice, w pobliżu zjazdu autostrady A2. Lokalizacja ta umożliwia dystrybucję zarówno na rynek warszawski, jak i na teren Polski Centralnej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.
Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU