Nippon Seiki Polska otwiera fabrykę w Łodzi. Co będzie w niej powstawać?

Nowa fabryka należąca do japońskiej firmy Nippon Seiki Polska, którą wybudowano w Łodzi, została oddana do użytku. Prace nad tym przedsięwzięciem ruszyły już w 2019 roku, dobiegły końca w listopadzie 2020 roku, a kilka miesięcy temu uruchomiono linie produkcyjne znajdujące się w obiekcie – informuje JARTOM Real Estate.

Wybudowany zakład produkcyjny imponuje powierzchnią

Budynek składa się z dwóch kondygnacji, a jego łączna powierzchnia wynosi 10 183 m2. Na pierwszym piętrze, znacznie większym, odbywać się będą przede wszystkim prace mające na celu wytwarzanie wyświetlaczy head – up. Na drugim z kolei przewidziano miejsce na biura, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i efektywne administrowanie placówką. Aby asortyment marki posiadał doskonałą jakość w fabryce znalazło się także pomieszczenie czyste na poziomie „Class-7”, czyli najwyższym z jakimi mamy do czynienia w nieruchomościach, którymi dysponuje marka. Ta inwestycja z pewnością zwiększy możliwości wytwórcze marki i pomoże jej realizować więcej zamówień w krótszym czasie, co zauważalnie przełoży się na generowane zyski.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane