Nimrod - Azura zyska kompleks produkcyjno – magazynowy

Już wkrótce Nimrod – Azura zyska nowoczesny i funkcjonalny kompleks o charakterze produkcyjno – magazynowym, którego powierzchnia wyniesie 6500 m2. Na generalnego wykonawcę tej inwestycji wybrano firmę CoBouw, która wykona projekt, zrealizuje go, a także zajmie się zagospodarowaniem terenu przyległego – informuje JARTOM Real Estate.

Część produkcyjna, magazyn i zaplecze socjalno - biurowe 

Warto podkreślić, że w ramach całego przedsięwzięcia powstanie również zaplecze socjalno – biurowe, które znajdzie się w osobnym budynku, nieopodal magazynu. Jego obecność pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi efektywne zarządzanie placówką. Nieruchomości zostaną wyposażone w niezbędne instalacje i wykończone pod klucz, dzięki czemu po oddaniu ich do użytku właściciel nie będzie musiał przeprowadzać dodatkowych prac. Tuż przy kompleksie znajdą się place manewrowe, sieć dróg i chodników oraz parkingi. Wszystko po to, by jego użytkowanie było komfortowe. Nimrod – Azura, producent części blach metalowych do samolotów Airbusa, dysponując takim zapleczem, będzie mógł rozwijać się jeszcze szybciej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane