Nietypowy najemca w Hillwood Targówek - Teatr Nowy wynajął powierzchnię magazynową do przechowywania scenografii teatralnej

2021-04-09
Nietypowy najemca w Hillwood Targówek - Teatr Nowy wynajął powierzchnię magazynową do przechowywania scenografii teatralnej

Teatr Nowy wynajął powierzchnię magazynową w parku logistycznym Hillwood Targówek. Na wynajętej powierzchni przechowywana będzie scenografia teatralna.- informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnie magazynowe na wynajem

Nowy Teatr to warszawska instytucja kultury, która powstała w 2008 roku. Siedziba teatru znajduje się w zabytkowej hali warsztatowej zlokalizowanej na Mokotowie przy ulicy Madalińskiego. Teatr zdecydował się na wynajęcie 2 tys. mkw powierzchni w Hillwood Targówek, która zapełni się scenografią teatralną, na którą nie ma wystarczającej ilości miejsca w siedzibie na Mokotowie. Hillwood Targówek to nowoczesny park logistyczny, który docelowo będzie składał się z kompleksu dwóch hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 50 tys. mkw. Obecnie do dyspozycji najemców dostępna jest jedna hala o powierzchni ok. 25 tys. mkw, a druga jest w trakcie budowy. Jej oddanie do użytku będzie przypadało na IV kwartał 2021 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU