Nieruchomość wynajmowana przez Rockwell Automation z nowym właścicielem

2021-10-12
Nieruchomość wynajmowana przez Rockwell Automation z nowym właścicielem

Obiekt wynajmowany przez Rockwell Automation został zakupiony przez fundusz FLE SICAV FIS, zarządzany przez FLE GmbH. Cena zakupu nieruchomości nie została ujawniona- informuje JARTOM Real Estate

Obiekt magazynowo przemysłowy

Nieruchomość zakupiona przez fundusz FLE SICAV FIS oddalona jest około 3,5 kilometra od centrum Katowic i jest doskonale skomunikowana dzięki bliskości autostrady A4. Obiekt ma charakter magazynowo przemysłowy i jest w pełni wynajęty przez firmę Rockwell Automation, globalnego producenta nowoczesnej automatyki przemysłowej i dostawcę zintegrowanych rozwiązań informatycznych. Fundusz zdecydował się na zakup obiektu ze względu na jego atrakcyjną lokalizację oraz charakter nieruchomości typu “last mile”, który jest obecnie pożądany na rynku magazynowym. Hala ma powierzchnię 18,093 mkw. z czego ok. 12,8 tys. mkw to część magazynowo produkcyjna, a 4,7 tys. mkw zajmuje zaplecze biurowo-socjalne.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU