Nieopodal stolicy powstanie nowy magazyn

HE4 Enterprises przygotowuje się do budowy nowej hali o charakterze magazynowo – produkcyjnym, która powstanie w Mysiadle, nieopodal Warszawy. Aktualnie spółka zajmuje się przeprowadzeniem opiniowania środowiskowego, aby zyskać pewność, że inwestycja jest realizowana zgodnie z obowiązującymi przepisami i z poszanowaniem natury – informuje JARTOM Real Estate.

Hala w dogodnej lokalizacji 

Nieruchomość powstanie na gruntach o powierzchni sięgającej 2,6 ha. Istotnym atutem jest ich lokalizacja, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację transportu. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się już dwa hipermarkety – Obi oraz Selgros. Warto podkreślić, że HE4 Enterprises to spółka powiązana z Hillwood Investment. Jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą Hillwood zobacz listę magazynów do wynajęcia Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate 

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. 
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Świadczymy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach takich jak e-commerce, usługi logistyczne i nie tylko.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane