Nieopodal Poznania zostaną wybudowane obiekty oferujące nowoczesną powierzchnię biurowo – magazynową

2022-03-23
Nieopodal Poznania zostaną wybudowane obiekty oferujące nowoczesną powierzchnię biurowo – magazynową

W miejscowości Sady nieopodal Poznania rozpoczęła się budowa obiektów zapewniających nowoczesną powierzchnię biurową i magazynową dedykowaną klientom, których interesuje najem długoterminowy. Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja, tuż przy trasie drogi ekspresowej S11, która pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z płynnego transportu – informuje JARTOM Real Estate. 

Biura i magazyny o wysokim standardzie 

Kompleks zostanie podzielony na cztery segmenty, a każdy z nich będzie posiadał trzy piętra oraz metraż sięgający 1450 m2. Większość powierzchni (1000 m2) będzie służyła prowadzeniu działalności usługowej oraz zostanie zaadaptowana na magazyny. Spółka DSM, która jest odpowiedzialna za ten projekt nie ukrywa, że pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i dopuszcza możliwość dostosowania konkretnych obiektów do potrzeb poszczególnych najemców. Budynki będą wyróżniały się umiejętnym połączeniem funkcjonalności oraz walorów estetycznych. Dzięki instalacji fotowoltaicznej staną się przyjazne środowisku i energooszczędne. Prace budowlane powinny dobiec końca w listopadzie bieżącego roku. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU