Niemiecki koncern IFM Electronic inwestuje w Polsce i buduje Centrum Badawczo - Rozwojowe w Opolu

2021-07-02
Niemiecki koncern IFM Electronic inwestuje w Polsce i buduje Centrum Badawczo - Rozwojowe w Opolu

IFM Electronic Poland wybuduje nowoczesne Centrum Badawczo - Rozwojowe w Opolu. Podjęta decyzja jest częścią strategii dynamicznego rozwoju, a realizacja inwestycji będzie możliwa dzięki wsparciu udzielonemu koncernowi przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „Invest – Park” – informuje JARTOM Real Estate.

Na terenie Opola zostanie wybudowany kolejny nowoczesny obiekt

Wspomniane Centrum Badawczo – Rozwojowe będzie częścią powstającej nieruchomości, na której budowę IFM przeznaczy około 37 milionów złotych. Warto podkreślić, że to nie pierwsze tego rodzaju przedsięwzięcie koncernu na terenie Opolszczyzny. Posiada on już znakomicie funkcjonujący zakład produkcyjny, który jest obecny na rynku od 2011 roku, a także Centrum Badawczo – Rozwojowe ściśle współpracujące z Politechniką Opolską. Kolejny obiekt przyczyni się do usprawnienia wielu procesów logistycznych i kontynuowania działalności na szerszą skalę. Pracę znajdzie w nim około 30 osób, co stanowi aspekt pozytywny dla lokalnej gospodarki. IFM Electronic Poland to jeden z renomowanych producentów elementów automatyki przemysłowej, który dostrzegł w Polsce duży potencjał biznesowy. Można więc przypuszczać, że w przyszłości nie zabraknie kolejnych inwestycji. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU