Niemiecka marka ponownie zainwestuje w Polsce. W warszawie powstanie nowa fabryka

2023-01-05
Niemiecka marka ponownie zainwestuje w Polsce. W warszawie powstanie nowa fabryka

Niemieckie przedsiębiorstwo TRUMPF Huettinger coraz odważniej inwestuje w Polsce, przygotowując się do budowy nowej fabryki. Zakład powstanie na warszawskiej Białołęce i będzie dla marki kluczem do usprawnienia wielu procesów logistycznych oraz zwiększenia mocy produkcyjnych – informuje JARTOM Real Estate.

W fabryce zostanie utworzonych wiele miejsc pracy

Członkowie zarządu wyraźnie mówią o tym, że ich celem jest dalszy rozwój oraz zwiększanie konkurencyjności. Stąd też kolejne przedsięwzięcia, które mają pomóc osiągnąć pożądane efekty. Znajdują się wśród nich również nowe technologie oraz praca w dziale Badań i Rozwoju, gdzie powstają projekty nowych produktów. Kolejna fabryka będzie posiadała powierzchnię wynoszącą około 25 000 m2. Swoją działalność rozpocznie już w przyszłym roku, a powstawać w niej będą podzespoły elektroniczne z których słynie firma. Obecnie w Polsce dla TRUMPF Huettinger pracuje 1200 osób. Oddanie do użytku zakładu sprawi, że liczba ta wyniesie 3000. Z łatwością można więc zauważyć, że będzie to istotny impuls dla lokalnej gospodarki i szansa dla tych, którzy szukają interesujących stanowisk. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU