Niemal wszystkie magazyny i biura w Prologis Park Warsaw-Żerań zostały już wynajęte

Magazyny znajdujące się w Prologis Park Warsaw – Żerań, który oddano do użytku jesienią ubiegłego roku, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Niemal wszystkie moduły mają  już swoich najemców i dziś do dyspozycji zainteresowanych znajduje się wyłącznie ostatni z nich o wielkości sięgającej 4000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.  

Nowoczesne magazyny w znakomitej lokalizacji

Wspomniana nieruchomość to najnowszy projekt dewelopera, który podobnie jak inne, został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Doskonała termoizolacja, czujniki ruchu oraz system inteligentnej kontroli zużycia mediów znajduje odzwierciedlenie w energooszczędnym i przyjaznym środowisku charakterze budynku. Nie można pominąć znakomitej lokalizacji, która umożliwia szybki i bezproblemowy dojazd do obiektu zarówno pojazdem własnym, jak i środkami komunikacji miejskiej. Niekwestionowanym atutem jest elastyczność w zakresie wynajmu magazynów, a konkretniej, dowolność w łączeniu i powiększaniu poszczególnych modułów. Wszystko po to, by usprawnić wiele procesów logistycznych i ułatwić przedsiębiorcom efektywne prowadzenie działalności. JARTOM komercjalizuje parki Prologis, oferując duży wybór hal do wynajęcia od dewelopera Prologis.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane