Niebawem w Sulechowie otwarty zostanie ogromny magazyn TK Maxx. Będzie aż 1000 nowych miejsc pracy.

Jeden z gigantów branży odzieżowej TK Maxx kończy właśnie jedną ze swoich najważniejszych inwestycji w naszym kraju. Jest to budowa gigantycznego centrum dystrybucyjnego w Sulechowie, który w przyszłości zaopatrywać będzie sklepy sieci na terenie Polski, Niemiec, Austrii i Holandii. - informuje JARTOM Real Estate

Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego

Budowa magazynu ruszyła w 2021, a teraz dobiega końca. Już niedługo obiekt zostanie otwarty i rozpocznie swoją działalność. Z tego względu TK Maxx będzie poszukiwał aż 1000 nowych pracowników. Magazyn w Sulechowie będzie największym tego typu obiektem TK Maxx w Polsce. Hale zostały przystosowane do wymagań firmy i powstały na ogromnym, liczącym 23 ha terenie. Nowe centrum dystrybucyjne będzie obsługiwało aż 200 sklepów sieci, położonych zarówno na terenie naszego kraju, jak i w Niemczech, Austrii i Holandii.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane