Nexans zostanie na dłużej w parku logistycznym Szczecin Trzebusz

Firma Nexans Industry Solutions nie tylko zdecydowała o przedłużeniu umowy najmu powierzchni w parku logistycznym Szczecin Trzebusz ale i powiększyła ją o niespełna 4000 m2. W rezultacie posiada do swojej dyspozycji około 9000 m2 nowoczesnego zaplecza magazynowego – informuje JARTOM Real Estate.

Dodatkowa powierzchnia magazynowa przyniesie liczne korzyści

Przedstawiciele marki tłumaczą, że to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Zaowocuje on optymalizacją działań i usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Istotne było również zadowolenie z dotychczasowych warunków, którymi mógł cieszyć się najemca. Park Szczecin Trzebusz to nowoczesny obiekt, który oddano do użytku w 2019 roku. Znajduje się we wschodniej części miasta i dysponuje dostępem do bezpośredniego zjazdu z autostrady A6. Stosunkowo niewielka odległość dzieli go również od portu lotniczego w Goleniowie. Kompleks składa się z dwóch budynków klasy A, w których wdrożono wiele zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Biorąc to wszystko pod uwagę, nie dziwi fakt, że magazyny cieszą się dużą popularnością wśród najemców.  

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane