Newag kupił za ponad 60 mln zł centrum logistyczne wraz z wyposażeniem

2021-06-07
Newag kupił za ponad 60 mln zł centrum logistyczne wraz z wyposażeniem

Producent taboru, firma Newag, zakupiła nowoczesne centrum logistyczne wraz z wyposażeniem. Nowy obiekt pozwoli na zwiększenie produkcji oraz na prowadzenie prac badawczych i rozwojowych w kierunku pojazdów hybrydowych i w zakresie oprogramowania sterującego lokomotywą opracowanego przez Newag IP Management.- informuje JARTOM Real Estate

Ambitne plany inwestycyjne Newag 

Newag to producent o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizujący się w produkcji oraz modernizacji taboru szynowego, spalinowego i elektrycznego. Pandemia koronawirusa i idące za nią zmiany gospodarcze nie miały większego wpływu na rozwój i sytuację firmy na rynku. W związku z podwojeniem przychodów w 2020 roku firma zdecydowała się na zakup nowoczesnego centrum logistycznego wraz z magazynem wysokiego składowania. Obiekt wyposażony został w panele fotowoltaiczne, aby zapewnić jak największą niezależność energetyczną oraz aby zredukować koszty stałe, oraz w linie napraw maszyn elektrycznych i zestawów kołowych. Co więcej, w budynku zainstalowano również pierwszy w Polsce tor testowy, który umożliwia sprawdzanie pojazdów korzystających z wielu rodzajów napięcia. Centrum wraz z wyposażeniem zostało zakupione za około 60 mln zł. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU