NewCold inwestuje 112 milionów euro w nowy zautomatyzowany magazyn chłodniczy w Nowym Modlinie

Budowa nowego zautomatyzowanego magazynu chłodniczego w Nowym Modlinie, niedaleko Warszawy, jest kolejnym krokiem firmy NewCold w rozwijaniu swojej działalności w Polsce. Inwestycja, o szacowanej wartości 112 milionów euro, ma przyciągnąć różne firmy działające w branży spożywczej, zapewniając im nowe możliwości logistyczne. - informuje JARTOM Real Estate

Unilever, Piekarnie Novel i Greenyard dołączają do nowego obiektu magazynowego NewCold w Polsce

Firma NewCold rozpoczęła budowę nowego zautomatyzowanego magazynu chłodniczego w Nowym Modlinie, niedaleko Warszawy. W obiekcie będą działać firmy takie jak m.in. Unilever, Piekarnie Novel i Greenyard. Koszt inwestycji szacuje się na aż 112 miliony euro. Inwestycja ta wiąże się z aż 90 nowymi miejscami pracy. NewCold jest ekspertem w dziedzinie logistyki żywności i posiada 15 obiektów magazynowo-chłodniczych na trzech kontynentach. Magazyn w Nowym Modlinie będzie drugim tego rodzaju obiektem w Polsce, po pierwszym, który znajduje się w Kutnie. Założyciel i dyrektor generalny NewCold, Bram Hage, uważa, że Polska ma potencjał, aby stać się głównym centrum logistycznym żywności w Europie Środkowo-Wschodniej. Magazyn w Nowym Modlinie zapewni dostęp do nowych rynków dla polskich producentów żywności. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane