Nevomo inwestuje na Podkarpaciu w tor do testowania kolei magnetycznej

2021-07-22
Nevomo inwestuje na Podkarpaciu w tor do testowania kolei magnetycznej

Nevomo prowadzi intensywne prace nad najdłuższym w Europie pełnoskalowym torem do testowania pasywnej kolei działającej w technologii lewitacji magnetycznej. Dzięki wdrożeniu tej technologii możliwe będzie osiągnięcie przez kolej prędkości 550 km/h. - informuje JARTOM Real Estate

Innowacyjna technologia testowana na Podkarpaciu 

Nevomo to firma technologiczna, która opracowuje pionierską technologię magrail, która umożliwia osiągnięcie przez kolej prędkości rzędu 550 km/h. Aby przetestować i wdrożyć technologię Nevomo wybuduje pełnoskalowy tor o długości 750 m, na którym testowane będą w przyszłości pojazdy z układem napędu liniowego, lewitacji pasywnej, oraz systemy energoelektroniczne do zasilania i sterowania wielosegmentowym silnikiem liniowym. Tor powstanie na terenie udostępnionym przez CIECH, międzynarodową grupę chemiczną, której misją jest wspieranie i rozwijanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. CIECH udostępni również Nevomo niezbędną infrastrukturę, m.in. budynek biurowy i magazyn.

Informacje o JARTOM Real Estate

Pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces dzięki  wiedzy, wyjątkowemu zaangażowaniu i ogromnemu doświadczeniu. JARTOM Real Estate działa od 30 lat na rynku magazynowym.
Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych .


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU