Netto zwiększa zaplecze magazynowe

2021-09-15
Netto zwiększa zaplecze magazynowe

Netto powiększa swoją powierzchnię magazynową i zajmuje centrum dystrybucyjne w Teresinie, które zostało przejęte na mocy zakupu polskiej części biznesu Tesco przez Netto. W rezultacie Netto dysponuje teraz nowoczesnymi halami magazynowymi rozsianymi na terenie całego kraju o łącznej powierzchni 176 tys. mkw. - informuje JARTOM Real Estate

Netto znacząco zwiększa swoje zaplecze logistyczne

Dzięki przejęciu hal po Tesco powierzchnia magazynowa zarządzana przez Netto wzrosła do 176 tys. mkw. Przejęte przez Netto centrum w Teresinie zostało już zatowarowane oraz rozpoczęło swoją działalność. Obiekt ten będzie obsługiwał sklepy sieci Netto zlokalizowane we wschodniej oraz centralnej części Polski. Pozwoli to znacznie usprawnić procesy logistyczne oraz rozwinąć działalność w tym obszarze Polski. Centrum w Teresinie nie jest pierwszym przejętym przez Netto obiektem. Już w maju tego roku hala magazynowa  w Gliwicach poprzednio zarządzana przez Tesco została zatowarowana i rozpoczęła działalność na rzecz Netto. Zakup polskiej części biznesu Tesco przez Salling Group, czyli właściciela sieci Netto to ogromne wyzwanie logistyczne, ale również wielka szansa na rozwój oraz zwiększenie zysków. Przejęte centra dystrybucyjne pozwolą sprawną na obsługę przejętych po Tesco sklepów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate świadczy usługi doradcze w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości magazynowych takich jak e-commerce, usługi logistyczne oraz halach pod produkcję.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU