Netto przejmuje gliwicki magazyn Tesco

2021-06-04
Netto przejmuje gliwicki magazyn Tesco

Netto wykupiło sieć sklepów Tesco, w związku z czym przejmuje również obiekty magazynowe firmy. W maju 2021 roku Netto rozpoczęło zatowarowanie magazynu w Gliwicach, który od tej pory będzie zarządzany przez Netto i będzie obsługiwał sieć sklepów marki. - informuje JARTOM Real Estate.

Wykup Tesco przez Netto - firm przejmuje magazyny w  Gliwicach i Teresinie 

Sieć handlowa Netto przejęła znajdujący się w Gliwicach magazyn po Tesco. Od 10 do 24 maja trwało zatowarowanie obiektu, który obecnie obsługuje byłe sklepy Tesco, który przeszły transformacje w Netto w formacie 3.0. Za czasów zarządzania przez Tesco obiekt w Gliwicach obsługiwał 120 sklepów, natomiast jego potencjał pozwala na zaspokojenie potrzeb aż 350 placówek. Przejęcie sieci Tesco to wyzwanie logistyczne dla Netto, ale również duża szansa na rozwój oraz poprawę zarządzania łańcuchem dostaw. Dzięki przejęciu sklepów marki oraz obiektów magazynowych i floty pojazdów Netto dopełniło swoją siatkę logistyczną, co znacząco przełoży się na redukcję kosztów logistycznych. Netto, poza magazynem w  Gliwicach, przejęło również obiekt magazynowy w Teresinie oraz 8 samochodów dostawczych i 378 naczep, przystosowanych do transportu towarów chłodzonych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Atuty JARTOM Real Estate to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność.
Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU