Nemera wybuduje nową fabrykę w Szczecinie. Co będzie w niej produkowane?

2021-11-15
Nemera wybuduje nową fabrykę w Szczecinie. Co będzie w niej produkowane?

Firma Nemera rozpoczęła budowę nowego zakładu produkcyjnego zlokalizowanego na terenie szczecińskiej strefy ekonomicznej. Inwestycja zostanie zrealizowana na działce o powierzchni 5 ha i zaowocuje powstaniem jednego z najnowocześniejszych obiektów tego rodzaju w całym kraju – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa fabryki ważnym impulsem dla lokalnej gospodarki

W fabryce nie tylko zostaną uruchomione linie produkcyjne ale budynek będzie obejmował także laboratoria, zaplecze socjalno – biurowe, narzędziownię oraz magazyn. Istotnym elementem jest zwłaszcza clean room, czyli sterylne pomieszczenie przeznaczone wyłącznie dla uprawnionych osób, o metrażu wynoszącym 3400 m2. W planach uwzględniono całą infrastrukturę towarzyszącą tak, by usprawnić procesy logistyczne i zagwarantować płynność funkcjonowania jednostki. W zakładzie powstawać będą dozowniki służące do aplikowania leków. Główne wykonawstwo powierzono przedsiębiorstwu Prime Construction, które ma zakończyć prace jesienią w przyszłym roku. Przedstawiciele Nemera nie ukrywają, że wraz z uruchomieniem fabryki zostaną utworzone nowe miejsca pracy i poszukują specjalistów z takich dziedzin jak automatyka czy mechanika. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.



JARTOM Real Estate ,



Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU