NanoSpaceLab buduje nowe centrum badawcze w woj. łódzkim

Polska firma NanoSpaceLab oferująca usługi informatyczne oraz nowoczesne oprogramowanie komputerowe dostosowane do potrzeb użytkownika buduje nowe centrum badawcze wraz z laboratorium. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesny obiekt badawczy

Firma oferująca oprogramowanie komputerowe i usługi informatyczne dla firm i nauki stawia na rozwój działalności i budowę nowoczesnego obiektu w woj. łódzkim. Budynek pełnić będzie rolę centrum badań i rozwoju oraz laboratorium. Powstanie na liczącej blisko 1500 mkw działce w Andrespolu. Firma NanoSpaceLab działa na polskim rynku od ponad 12 lat a w swojej ofercie, poza oprogramowaniem komputerowym, posiada m.in. urządzenia pomiarowe, czy usługi projektowania systemów Internet of Things z dedykowanymi urządzeniami. Nowa inwestycja w Andrespolu umożliwi dalszy rozwój oferty skierowanej na rynek i z pewnością przełoży się na wyższe zyski z prowadzonej działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane