Należące do ZPUE Centrum Elektromobilności oficjalnie otwarte

2022-10-20
Należące do ZPUE Centrum Elektromobilności oficjalnie otwarte

Firma ZPUE wybudowała w Pszczynie Centrum Elektromobilności w którym produkowane będą magazyny energii oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Plany dotyczące rozwoju placówki są imponujące i pozwalają z optymizmem spoglądać na dalsze losy tego przedsięwzięcia przyszłości – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka o imponujących mocach wytwórczych

W wybudowanej fabryce początkowo powstawać będzie tysiąc stacji rocznie. Następnie liczba ta wzrośnie do pięciu tysięcy. Dzięki temu, że posiadają one trzy złącza pozwalające na pobieranie mocy z wykorzystaniem prądu stałego i zmiennego, są na tyle uniwersalne, że pasują do większości sprzedawanych w Europie wozów elektrycznych. Takie rozwiązanie zaowocowało usprawnieniem wielu procesów logistycznych i uczyniło ten produkt pożądanym. Zainteresowanie nim wyrażają właściciele terenów znajdujących się w bezpośredniej okolicy centrów handlowych, dużych zakładów oraz restauracji. Inwestycja w Centrum Elektromobilności stanowi więc odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe, które wynika z postępującej transformacji energetycznej. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU