Największa transakcja na rynku magazynowym w tym roku. Raben wynajmuje aż 110 tys. mkw. w CTPark Warsaw West

Grupa Raben wynajmuje rekordową powierzchnię 110 tys. mkw. w nowoczesnym kompleksie CTPark Warsaw West, zlokalizowanym pomiędzy dwiema aglomeracjami: warszawską i łódzką. To największa transakcja wynajmu powierzchni magazynowej na polskim rynku magazynowo-logistycznym w tym roku. - informuje JARTOM Real Estate

Rekordowa umowa najmu

W nowo wynajętej przestrzeni uruchomiony zostanie 36 oddział Raben w Polsce. Warto zaznaczyć, że grupa od ponad dekady współpracuje z CTP. Pierwsza wynajęta od dewelopera hala znajdowała się w Czechach, później grupa sukcesywnie wynajmowała inne obiekty w różnych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Przed wynajęciem hali w CTPark Warsaw West łączna powierzchnia wynajmowanych od CTP obiektów wynosiła 140 tys. mkw. Niedawno podpisana umowa obejmuje dwa z pięciu budynków CTPark Warsaw West i będzie obowiązywać przez najbliższe 10 lat. Hale zostaną oddane do użytkowania w IV kwartale przyszłego roku. W nowej lokalizacji Grupa Raben będzie realizować operacje magazynowo-spedycyjne oraz usługi dodane, takie jak co-packing czy logistykę kontraktową. JARTOM Real Estate oferuje wysokiej jakości hale magazynowe na wynajem w okolicy Żyrardowa.

Informacje o JARTOM Real Estate

Dzięki całościowemu wsparciu Twojej firmy możesz wybrać w JARTOM Real Estate pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb przy zakupie lub najmie hal magazynowych i produkcyjnych. Porównaj ofertę całego rynku magazynów w Polsce.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane