Największa inwestycja w historii Żabki - centrum dystrybucyjne w Radzyminie

Grupa Żabka, właściciel sieci sklepów franczyzowych, otwarła nowoczesne centrum logistyczne w Radzyminie, niedaleko Warszawy. Obiekt ten będzie zaopatrywać około 3,5 tysiąca sklepów. Jest to największy obiekt w infrastrukturze logistycznej grupy Żabka. - informuje JARTOM Real Estate

Wykorzystanie sztucznej inteligencji i automatyki w nowo otwartym Centrum dystrybucyjnym Żabki

Centrum dystrybucyjne w Radzyminie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie oraz największa inwestycja w historii Żabki. To obiekt o kluczowym znaczeniu dla logistyki całej grupy oraz projekt ukazujący kierunek zmian i działania przez Żabkę. Nowootwarte, liczące aż 60 tys. mkw. powierzchni, centrum jest w stanie obsłużyć 3,5 tys. sklepów. Co więcej, projekt zakłada możliwość rozbudowy tego obiektu tak, by mogło obsłużyć aż 5 tys. sklepów. Centrum wyposażone zostało w automatyczny transport, silos paletowy i stacje kompletacyjne typu Goods To Person, które znacznie zwiększają efektywność operacyjną. Obiekt korzystać będzie z najnowszych rozwiązań technologicznych, aż 70% dostaw kompletowanych będzie przy użyciu sztucznej inteligencji i automatyki.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to, abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane