Na ziemi kłodzkiej rusza budowa supernowoczesnego centrum logistycznego z modułami magazynowymi na wynajem

2022-07-18
Na ziemi kłodzkiej rusza budowa supernowoczesnego centrum logistycznego z modułami magazynowymi na wynajem

Na ziemi kłodzkiej rusza budowa nowoczesnego centrum logistycznego o powierzchni 30 tys. mkw. To pierwsza tak duża inwestycja tego typu w regionie, która z pewnością pozytywnie wpłynie na ocenę miasta, a także przyciągnie do niego nowych inwestorów.- informuje JARTOM Real Estate

Nowa inwestycja na ziemi kłodzkiej

W Kłodzku rusza budowa imponującego rozmiarem centrum logistycznego. Obiekt ten będzie liczył aż 30 tys. mkw powierzchni i zostanie podzielony na moduły magazynowe przeznaczone na wynajem. Każdy z nich zostanie dostosowany do indywidualnych wymagań oraz preferencji przyszłych najemców. Już w etapie projektowym najemcy będą mieli możliwość dopasowania magazynu do własnych potrzeb, a także zaprojektowania biur, czy chłodni. Każdy z modułów liczyć będzie około 2 tys. mkw i będzie odgrodzony pełnymi ścianami od modułów sąsiadujących. Do inwestora zgłosiło się już kilku przedsiębiorców zainteresowanych wynajmem powierzchni w nowym centrum logistycznym. Obiekt będzie supernowoczesny oraz proekologiczny, m.in. poprzez zastosowanie rozwiązań oszczędzających zużycie wody i prądu. Dzięki temu użytkowanie magazynu będzie związane z niższymi comiesięcznymi kosztami mediów niż w przypadku starszego obiektu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Działamy w JARTOM Real Estate na terenie całego kraju. Główne ośrodki magazynowe to Warszawa, Łódź, Śląsk i Poznań. Magazyny położone są przy głównych arteriach komunikacyjnych, trasach szybkiego ruchu i przy autostradach.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU