Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zostanie wybudowana kolejna fabryka. Inwestorem koreańska firma INFAC

Firma INFAC przeznaczy ponad 100 milionów złotych na budowę obiektu zlokalizowanego w Jasienicy. Realizacja tego przedsięwzięcia będzie istotnym impulsem dla lokalnego rynku pracy, gdyż dzięki niemu zatrudnienie znajdzie około 70 osób – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa możliwa dzięki wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Projekt nabrał realnych kształtów dzięki decyzji o wsparciu wydanej przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Jej przedstawiciele nie ukrywają, że pozyskanie tak interesującego inwestora stanowi duży sukces i w pozytywny sposób wpłynie na gospodarkę w regionie. INFAC jest bowiem jednym z liderów w branży automotive. W zakładach produkcyjnych koncernu powstają części samochodowe, również te dedykowane wozom elektrycznym, które dostarczane są tak renomowanym markom jak Porsche, Hyundai czy Kia. Firma stawia na stały, intensywny rozwój, co pozwala stwierdzić, że z pewnością nie jest to ostatni tego rodzaju krok mający na celu umacnianie rynkowej pozycji oraz zwiększanie mocy wytwórczych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.



JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie



* pola oznaczone gwiazdką są wymagane