Na Śląsku powstanie kolejny nowoczesny magazyn. Budowę rozpoczęła platforma logistyczna European Logistics Investment

2021-10-20
Na Śląsku powstanie kolejny nowoczesny magazyn. Budowę rozpoczęła platforma logistyczna European Logistics Investment

W budowę nowoczesnego magazynu na terenie Śląska zainwestowała platforma logistyczna European Logistics Investment. Realizacja przedsięwzięcia zaowocuje powstaniem obiektu o łącznej powierzchni wynoszącej 43 000 m2 i posiadającym certyfikat BREEAM na poziomie Excellent – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny kompleks magazynowy znakomitej o wysokim standardzie

Inwestycja otrzymała nazwę Park Tychy II i będzie kompleksem złożonym z dwóch budynków, które zaoferują klientom 100 000 m2 nowoczesnych magazynów dopasowanych do współczesnych norm i rynkowych wymagań. Pierwsza z nieruchomości została już oddana do użytku oraz w pełni wynajęta. Aktualnie trwają prace mające na celu ukończenie budowy drugiego z obiektów, który zgodnie z przyjętym harmonogramem, powinien zostać ukończony w czwartym kwartale bieżącego roku. Warto podkreślić, że i on zyskał już pierwszych najemców. To firma Tiberina Group oraz Grupa Nodium. Takie zainteresowanie wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę fakt, że w budynku zastosowano zaawansowane technologicznie rozwiązania czyniące go ekologicznym oraz energooszczędnym. Już na etapie planowania zadbano także o przyszły personel, przewidując specjalne strefy relaksu dla pracowników oraz rowerownie stanowiska służące do ładowania pojazdów elektrycznych. Pomoże to w usprawnieniu wielu procesów logistycznych i nie tylko.    

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU