NOHO Logistic - ambitne plany oraz zrealizowane inwestycje

NOHO Logistic planuje budowę magazynów produkcyjnych w najlepszych lokalizacjach, zwracając uwagę przede wszystkim na jakość, energooszczędność oraz design.- informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje dewelopera NOHO Logistic

NOHO Logistic to firma deweloperska, w której udziały posiada m.in. NOHO Investment oraz firma SK Consulting należąca do Sebastiana Kulczyka. Firma zadebiutowała na rynku magazynowym, budując w Krakowie, ale to dopiero początek jej planów inwestycyjnych. Obecnie deweloper posiada w swoim portfolio dwa parki magazynowe na terenie krakowskiej dzielnicy Rybitwy, ale w planach ma dalszą ekspansję w nowych lokalizacjach m.in. w Trójmieście, Warszawie, we Wrocławiu czy w Rzeszowie. Jako deweloper magazynowy, NOHO Logistic ma do pokonania wiele wyzwań związanych z każdym rynkiem, w którym działa. W przypadku Krakowa największym wyzwaniem jest dostępność gruntów, uwarunkowania geograficzne oraz administracja. Jednakże deweloper widzi w Krakowie ogromny potencjał i planuje kolejną inwestycję w tej lokalizacji, przy ulicy Półłanki o powierzchni ok. 30 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane