NANOCHEM przebuduje obiekty magazynowo – przemysłowe

NANOCHEM przygotowuje się do kompleksowej inwestycji polegającej na przebudowie obiektów o charakterze magazynowo – przemysłowym. W ramach przedsięwzięcia zostanie również zagospodarowane drugie piętro budynku socjalno – biurowego, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i pełne wykorzystanie jego potencjału – informuje JARTOM Real Estate. 

Magazyny i produkcja w jednym

W wyniku przeprowadzonych prac, między magazynem i istniejącą już halą powstanie parterowy łącznik. Ułatwi on poruszanie się po kompleksie i wykonywanie obowiązków personelowi. Dzięki wprowadzonym zmianom, w zakładzie będzie można uruchomić produkcję innowacyjnych i ulepszonych artykułów profesjonalnej chemii samochodowej oraz środków służących do utrzymania czystości. Zaowocuje to poszerzeniem asortymentu marki i zwiększeniem jej konkurencyjności. W rezultacie wzrosną też szanse na pozyskanie nowych klientów oraz szybszy rozwój firmy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane