Mute wybuduje nową halę produkcyjną

Spółka Mute przygotowuje się do budowy nowej hali produkcyjnej, która powstanie w województwie wielkopolskim, w miejscowości Galew. Decyzja o realizacji tej inwestycji jest podyktowana zamiarem wdrożenia wyników przeprowadzonych prac badawczo – rozwojowych w zakresie systemu prefabrykowanych i modułowych pomieszczeń – informuje JARTOM Real Estate. 

Solidna hala o niepalnej konstrukcji

Zgodnie z przyjętymi planami powierzchnia obiektu wyniesie ponad 5200 m2. Niepalna konstrukcja i betonowa posadzka sprawią, że będzie bezpieczny i solidny. Dzięki temu, że zostanie wyposażony w całą niezbędną infrastrukturę i instalacje, stanie się funkcjonalny i pozwoli prowadzić działalność efektywnie. Dach zaprojektowano tak, by był przystosowany do zamontowania paneli fotowoltaicznych. W rezultacie koszty związane z eksploatacją hali będą znacznie niższe. Oddanie jej do użytku bez wątpienia pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i zwiększenie mocy wytwórczych. Przyniesie więc firmie liczne korzyści i ułatwi jej dalszy, dynamiczny rozwój. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane