Mountpark Logistics wybuduje w Strykowie centrum magazynowo – logistyczne

2021-09-13
Mountpark Logistics wybuduje w Strykowie centrum magazynowo – logistyczne

Słynny deweloper, Mountpark Logistics, uzyskał pozwolenie na budowę centrum o charakterze magazynowo – logistycznym. Jako teren pod inwestycję został wybrany Stryków, który uchodzi za jedną z najpopularniejszych strategicznie lokalizacji na terenie kraju z uwagi na znakomite połączenie z największymi miastami w Polsce – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum logistyczne w doskonałej lokalizacji

Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 245 000 m2. Będą to hale magazynowe o najwyższym standardzie, w pełni dostosowane do obecnych wymogów oraz rynkowego zapotrzebowania. Zachowana zostanie duża elastyczność w zakresie dopasowywania konkretnych magazynów do potrzeb poszczególnych najemców. Takie podejście pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i znacząco zwiększy atrakcyjność obiektu w oczach konsumentów. Nie da się ukryć, że jednym z największych atutów tego centrum, które otrzymało już nazwę Mountpark Stryków, jest jego lokalizacja. Zapewnia bezpośredni dostęp do węzła, jaki łączy autostrady A1 i A2. W stosunkowo niewielkiej odległości znajduje się również łódzki terminal kolejowy. Transport będzie więc przebiegał bezproblemowo i umożliwi płynne prowadzenie działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU