Montochem – Oświęcim wybuduje nową halę produkcyjną z zapleczem socjalnym

2022-03-21
Montochem – Oświęcim wybuduje nową halę produkcyjną z zapleczem socjalnym

Spółka Montochem – Oświęcim intensywnie przygotowuje się do budowy hali produkcyjnej, która będzie dysponowała także zapleczem socjalnym. Kompleksowy charakter inwestycji zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych oraz zapewnieniem optymalizacji pracy i stworzeniem komfortowych warunków zatrudnionemu personelowi – informuje JARTOM Real Estate.

Jakie korzyści przyniesie budowa hali produkcyjnej?

Obiekt powstanie w Oświęcimiu, a więc tam, gdzie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Część produkcyjna będzie posiadała powierzchnię sięgającą 911,38 m2, natomiast socjalna – 146,08 m2. Decyzja o realizacji tego projektu była kluczowa w kontekście strategii rozwoju i zwiększania konkurencyjności marki. Umożliwi ona bowiem wdrożenie innowacyjnej technologii spawania LDGM. Montochem – Oświęcim specjalizuje się w dostarczaniu aparatury chemicznej, a także w wykonywaniu konstrukcji stalowych, instalacji technologicznych i kanałów wentylacyjnych oraz w przeprowadzaniu remontów rurociągów. Firma stale się rozrasta, a wybudowana hala produkcyjna stanie się ważnym impulsem dla lokalnego rynku pracy. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Jeżeli w Twojej branży sprawny magazyn lub wydajna produkcja jest kluczowym obszarem działalności firmy, to potrzebujesz odpowiedniej nieruchomości, aby zrealizować swoje plany biznesowe. Wykorzystaj potencjał JARTOM Real Estate w wyborze nowej hali z zapleczem biurowym, socjalnym i z odpowiednią komunikacją i lokalizacją.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU