Mondelez inwestuje w rozbudowę fabryki w Płońsku

Mondelez kontynuuje realizowanie strategii dynamicznego rozwoju i planuje rozbudowę swojej fabryki ciastek zlokalizowanej w Płońsku. To krok, który przyniesie liczne korzyści firmie oraz lokalnej gospodarce, gdyż w obiekcie zostaną utworzone nowe miejsca pracy – informuje JARTOM Real Estate.

W fabryce powstaną nowe linie produkcyjne

Marka chce zwiększyć moce wytwórcze oraz usprawnić wiele procesów logistycznych. Stąd też decyzja o powiększeniu zakładu o dwie linie produkcyjne o innowacyjnym charakterze. Wiadomo już, że zaowocuje to również utworzeniem dodatkowych miejsc pracy. Szacuje się, że ich liczba wyniesie około 270, a osoby, które dołączą do zespołu, będą zatrudnione na takich stanowiskach jak: mechanik, team lider, operator maszyn i urządzeń, czy automatyk. Aby mieć pewność, że cały personel będzie realizował zawodowe obowiązki w komfortowych warunkach, Mondelez wybuduje również zaplecze socjalno – administracyjne. Warto podkreślić, że modernizowana fabryka rozpoczęła swoją działalność w 1976 roku i aktualnie zatrudnia około 700 osób.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane