Mondelez Polska rozbuduje swój zakład w Płońsku

Mondelez Polska pracuje nad rozbudową swojej fabryki ciastek położonej w Płońsku. W ramach tego przedsięwzięcia, którego skala imponuje, powstaną dwie dodatkowe linie produkcyjne o innowacyjnym charakterze, a także nowy budynek pełniący rolę zaplecza socjalno – administracyjnego – informuje JARTOM Real Estate. 

Rozbudowa zakładu produkcyjnego impulsem dla lokalnego rynku pracy

Zakład powiększy się o biura, szatnie dla personelu, stołówkę oraz punkty sanitarne. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych i podniesie komfort realizowania zawodowych obowiązków. Bez wątpienia wzrosną także moce wytwórcze. Warto podkreślić, że realizacja inwestycji, która ma dobiec końca do 2024 roku, przyniesie liczne korzyści nie tylko firmie ale i lokalnej gospodarce. Już teraz wiadomo, że w obiekcie zostanie otworzonych około 270 nowych miejsc pracy na zróżnicowanych stanowiskach. Zadowolenie z takiego obrotu spraw wyraził już burmistrz Płońska, Andrzej Pietrasik. Aktualnie w zakładzie, w którym powstają takie ciastka jak: Pieguski, Delicje, czy Lubisie, pracuje około 700 osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane