Modern-Expo buduje nową halę produkcyjną. Gdzie ona powstanie?

Producent wyposażenia i sprzętów do sklepów Modern-Expo zdecydował się na budowę nowej hali produkcyjnej w Lublinie. Inwestycja ta umożliwi zwiększenie skali produkcji, oraz wprowadzenie do oferty nowego asortymentu, który obecnie jest bardzo pożądany na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa hala dla producenta regałów, mikrokiosków i boksów kasowych

Firma Modern Expo od prawie 3 dekad dostarcza na rynek nowoczesne rozwiązania dla firm działających w handlu detalicznym. Ma 11 oddziałów na całym świecie i dostarcza swoje produkty do aż 75 krajów. W portfolio produktowym firmy znaleźć można systemy regałowe, wyposażenie chłodnicze i boksy kasowe m.in. dla sklepów spożywczych. Poza tym firma stania na innowacyjne rozwiązania takie jak terminale paczkowe umożliwiające odbiór i nadanie paczek 24h/dobę oraz autonomiczne mikromarkety łączące w sobie cechy paczkomatu, chłodni, a nawet modułu kawowego. Modern Expo oferuje również rozwiązania dla magazynów, m.in. efektywne systemy regałów gwarantujących efektywne wykorzystanie przestrzeni. W lutym ruszyła budowa nowej hali produkcyjnej dla Modern-Expo. Obiekt powstanie w Lublinie i liczyć będzie 3,4 tys. mkw. To kolejne inwestycja firmy w ostatnim czasie Modern-Expo oddało do użytku inną halę. Z nowo wybudowaną zajmą one łączną powierzchnię 7,6 tys. mkw.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane