Moblo Factory rozbudował zakład produkcyjny w Nidzicy

2022-09-12
Moblo Factory rozbudował zakład produkcyjny w Nidzicy

Producent mebli Moblo Factory zdecydował się na rozbudowę zakładu produkcyjnego w Nidzicy o nowoczesną tapicernię liczącą ponad 2,5 tys. mkw. powierzchni. To kolejny krok w rozwoju firmy, który umożliwi zwiększenie produkcji oraz wejście na nowe rynki zbytu. - informuje JARTOM Real Estate

Rozbudowa fabryki w Nidzicy

Firma Moblo Factory specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli, głównie modułowych mebli tapicerowanych, na które jest obecnie ogromny popyt na rynku. Duże zainteresowanie meblami Moblo Factory spowodowało, że firma zdecydowała się rozbudować swoją główną siedzibę oraz fabrykę w Nidzicy w woj. warmińsko-mazurskim. Producent wybudował tam nową halę, która będzie pełniła rolę tapicerni. Hala została wyposażona w maszyny niezbędne do wykonywania pracy. Liczy ona aż 2,5 tys. mkw, a poza rolą produkcyjną pełnić będzie również funkcje biurowe. Tak duża inwestycja pozwoli firmie na dalszy rozwój działalności oraz zwiększenie mocy produkcyjnych.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU