Mobilis Robotics wybuduje nowy zakład produkcyjny w Olkuszu

Spółka Mobilis Robotics przygotowuje się do budowy zakładu zlokalizowanego w Olkuszu. W ramach tego przedsięwzięcia o kompleksowym charakterze powstanie nie tylko hala produkcyjna ale i magazyn oraz pomieszczenie gospodarcze, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

W fabryce będzie powstawać nowy, innowacyjny produkt

Gdy obiekt zostanie oddany do użytku, firma SFG –GLASS będzie mogła rozpocząć wytwarzanie nowego, innowacyjnego produktu, którym są dwulistkowe przyssawki do szkła o imponującej wytrzymałości. W hali znajdą się wszystkie niezbędne do tego sprzęty i maszyny, a personel będzie korzystał ze specjalnego oprogramowania. Dzięki tej starannie przemyślanej inwestycji, przedsiębiorstwo stanie się bardziej konkurencyjne i atrakcyjne w oczach klientów. To z kolei przełoży się na generowanie wyższych zysków. Warto podkreślić, że magazyn i pomieszczenie gospodarcze będą oddzielnymi budynkami. Projekt jest realizowany dzięki środkom uzyskanym w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane